دسته‌بندی نشده

کاندوم برقی

کاندوم برقی

ما در این مقاله سعی داریم شما را با کاندوم برقی و کاربرد های آن و همچنین نحوه ی استفاده از آن آشنا کنیم. کاندوم برقی یک نوع حلقه ای است که به حلقه ی ویبراتور معروف می باشد. محل قرار گرفتن این حلقه در دور  و انتهای آلت تناسلی همسر شما می باشد همچنین این حلقه دارای قدرت انعطاف پذیری بالایی می باشد.جنس حلقه ی ویبراتور از لاتکس طبیعی می باشد. عملکرد این حلقه به وسیله ی یک باتری خیلی کوچک که داخل حلقه وجود دارد می باشد. داخل این ویبراتور یک موتور نسبتا کوچک وجود دارد که از باتری موجود در این حلقه تغذیه می کند و باعث ویبره و چرخیدن این حلقه می شود.

  • کاندوم ویبره دار یا کاندوم برقی چیست ؟
  • عوارض کاندوم برقی یا ویبراتور چیست ؟
  • نحوه استفاده از کاندوم های برقی چگونه است ؟
  • فواید اصلی کاندوم برقی 
  • عکس کاندوم برقی

کاندوم ویبره دار یا کاندوم برقی چیست ؟

باتری های موجود داخل حلقه قابل شارژ کردن نمی باشد بنابراین بعد از استفاده چند بار آنها به مرور از کار می افتند و باید آن را تعویض کنید.

شما می توانید هنگام رابطه ی خود از کاندوم برقی به تنهایی و یا با انواع کاندوم های دیگر ،انواع اسپری و ژل ها استفاده کنید.

کاندوم ویبره دار یا کاندوم برقی چیست و چه تاثیری در رابطه جنسی دارد؟

کاندوم برقی زمانی که در انتهای آلت مرد قرار می گیرد در واقع باعث رفع شدن مشکلات نعوظ آقایان می شود و همچنین به افرادی که با مشکل زود انزالی مواجه هستند این کاندوم به شدت به آن ها توصیه می شود زیرا این کاندوم موجب تاخیری در انزال و همچنین رفع مشکل زود انزالی می پردازد. علاوه بر این موارد به افزایش لذت شریک جنسی شما نیز کمک می کند. زیرا به خاطر لرزشی که دارد با قسمت کلیتوریس خانم ها برخورد می کند و موجب افزایش لذت جنسی آنها می شود اما جالب است که آقایان زیاد لرزش این کاندوم را احساس نمی کنند.

کاندوم برقی دارای این قابلیت است که شما بعد از تمام شدن رابطه ی خود با شریک جنسی خود می توانید آن را تمیز با آب و صابون بشویید و آن را در یک جای تمیز قرار دهید و به مدت چند بار  تا زمانی که باتری آن از کار بیفتد می توانید از آن استفاده کنید و بعد از پایان هر رابطه آن را بخوبی شست و شو دهید.

این کاندوم علاوه بر اینکه برای افزایش لذت جنسی خانم ها موثر می باشد همچنین به ارگاسم زود خانم ها نیز کمک می کند.

انواع کاندوم برقی

آقایانی که در نعوظ خود مشکل دارند و همچنین دچار زود انزالی هستند ممکن است هم خودشان و هم شریک جنسیشان از رابطه ی خود لذت نبرند  و همچنین بیشتر افرادی که دچار این مشکل هستند به تدریج دچار کاهش اعتماد به نفس می شوند و همچنین لذت رابطه ی جنسی آن ها به مرور کم می شود به همین دلیل به آن ها خرید کاندوم را پیشنهاد می کنیم. تا با استفاده از این کاندوم علاوه بر رفع این مشکلات به افزایش لذت جنسی شریک خود نیز کمک کند. علت اینکه این کاندوم در  طولانی شدن نعوظ مردان و برطرف کردن مشکلات نعوظی موثر می باشد این است که این وسیله به کنترل کردن شدت  جریان خونی که از آلت تناسلی مردان خارج می شود کمک می کند. و آن را به خوبی کنترل می کند. علاوه بر این مورد فشارهایی که توسط این کاندوم برقی به اطراف آلت تناسلی وارد می شود به نعوظ بهتر مرد و تاخیر در انزال و طولانی تر شدن رابطه  کمک می کند.

عوارض کاندوم برقی یا ویبراتور چیست ؟

مهم ترین نکته ای که از استفاده از نوع کاندوم می تواند به شما کمک کند این است که اگر ویبراتور شما یک بار مصرف هست حتما بعد از هر بار استفاده تعویض انجام بدید در غیر این صورت بعد از استفاده حتما ویبراتور را بشورید. نکته ای دیگه ای که می تواند مفید باشد این استف که استفاده از این نوع کاندوم خطر پاره شدن کاندوم را افزایش می دهد اگر کاندوم پاره شد حتما دست نگه دارید و کاندوم جدیدی استفاده کنید.

یکی از معروف ترین برند های کاندوم برقی برند Durex که یکی از بهترین کاندوم های برقی یا کاندوم های ویبراتور  را تولید و به فروش می رساند.

نحوه استفاده از کاندوم های برقی چگونه است ؟

روش استفاده از کاندوم های برقی خیلی پیچیده نیست کافی است که بازش کنید و وارد آلت  تناسلی کنید. جنس این کاندوم ها بسیار نرم و انعطاف پذیر هستند و به راحتی می توانید روی کاندوم از این نوع کاندوم یا ویبراتور استفاده کنید.

طرز استفاده از کاندوم برقی

هنگامی که استفاده شما از این کاندوم تمام می شود کاندوم دارای باکتری ها و میکروب های زیادی می باشد و شما قبل از شستن آن هرگز نمی توانید دوباره از آن استفاده کنید زیرا میکروب و عفونت وارد بدن شما می شود. همچنین برخورد این میکروب ها به بدن شما باعث مشکلات پوستی نیز می شود. گاهی نیز ممکن است در هنگام رابطه ی خود لاتکس کاندوم برقی پاره شود در این صورت هرگز با آن کاندوم ادامه ندهید و به تعویض آن بپردازید زیرا در صورت پارگی لاتکس میکروب های زیادی وارد پوست و بدن شما می شود و مشکلات زیادی را برای شما در پیش دارد.

فواید اصلی کاندوم برقی عبارتند از:

  • کمک کردن به طولانی تر شدن رابطه ی جنسی
  •  برطرف کردن مشکلات نعوظ و زود انزالی در آقایان
  •  به علت داشتن لرزش های ریتمیک این کاندوم باعث افزایش لذت جنسی در خانم ها می شود.
  •  در به ارگاسم رسیدن سریع خانم ها موثر است.
  •  استفاده همزمان از کاندوم های متفاوت و اسپری و ژل های تاخیری با کاندوم برقی

عکس کاندوم برقی

در زیر می توانید عکس های انواع کاندوم برقی را مشاهده کنید.

تروجان یکی از بهترین کاندوم برقی در دنیا

کاندوم تروجان یکی از بهترین کاندوم های برقی در دنیاست که مزایای زیادی هم برای آقا و هم برای خانم در رابطه جنسی داره.

کاندم برقی یکی از بهترین انواع کاندوم

استفاده از کاندوم برقی یا ویبراتور یکی از بهترین انواع کاندوم است. خرید کاندوم برقی یکی از بهترین خرید هایی که می توانید در زندگیتان انجام خواهید داد. اگر دوست دارید کاندوم برقی بخرید می توانید از فروشگاه اینترنتی کامش این خرید را انجام بدهید.

 

کاندوم برقی چیست و عملکرد آن چگونه است؟

کاندوم برقی یک نوع حلقه ای است که به حلقه ی ویبراتور معروف می باشد. محل قرار گرفتن این حلقه در دور و انتهای آلت تناسلی همسر شما می باشد همچنین این حلقه دارای قدرت انعطاف پذیری بالایی می باشد.جنس حلقه ی ویبراتور از لاتکس طبیعی می باشد. عملکرد این حلقه به وسیله ی یک باتری خیلی کوچک که داخل حلقه وجود دارد می باشد. داخل این ویبراتور یک موتور نسبتا کوچک وجود دارد که از باتری موجود در این حلقه تغذیه می کند و باعث ویبره و چرخیدن این حلقه می شود.

زمانی که لاتکس موجود در کاندوم برقی پاره می شود چه اقدامی باید کرد؟

گاهی نیز ممکن است در هنگام رابطه ی خود لاتکس کاندوم برقی پاره شود در این صورت هرگز با آن کاندوم ادامه ندهید و به تعویض آن بپردازید زیرا در صورت پارگی لاتکس میکروب های زیادی وارد پوست و بدن شما می شود و مشکلات زیادی را برای شما در پیش دارد.

فواید کاندوم برقی چه چیزهایی می باشد؟

کمک کردن به طولانی تر شدن رابطه ی جنسی برطرف کردن مشکلات نعوظ و زود انزالی در آقایان به علت داشتن لرزش های ریتمیک این کاندوم باعث افزایش لذت جنسی در خانم ها می شود. در به ارگاسم رسیدن سریع خانم ها موثر است. استفاده همزمان از کاندوم های متفاوت و اسپری و ژل های تاخیری با کاندوم برقی

این کاندوم چگونه به رفع مشکلات زود انزالی و نعوظ در آقایان کمک می کند؟

علت اینکه این کاندوم در طولانی شدن نعوظ مردان و برطرف کردن مشکلات نعوظی موثر می باشد این است که این وسیله به کنترل کردن شدت جریان خونی که از آلت تناسلی مردان خارج می شود کمک می کند. و آن را به خوبی کنترل می کند. علاوه بر این مورد فشارهایی که توسط این کاندوم برقی به اطراف آلت تناسلی وارد می شود به نعوظ بهتر مرد و تاخیر در انزال و طولانی تر شدن رابطه کمک می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *