دسته‌بندی نشده

رابطه جنسی دهانی

رابطه جنسی دهانی

بایدها و نباید های رابطه جنسی دهانی

اگر به دنبال اطلاعات بیشتر در زمینه رابطه جنسی دهانی هستید یا برای اولین بار است که می خواهید این کار را انجام دهید خواندن این مطالب به شما توصیه می شود.

رابطه جنسی دهانی چیست؟

رابطه جنسی دهانی به معنی استفاده از زبان و دهان برای تحریک ناحیه تناسلی یا مقعد شریک جنسی شما به منظور لذت بخشیدن جنسی و در نهایت ایجاد ارگاسم در او است.

رابطه جنسی دهانی چیست؟

رابطه دهانی چیست

رابطه جنسی باعث تقویت رابطه عاشقانه می شود. رابطه جنسی دهانی یا سکس دهانی  نقش مهمی در رابطه جنسی سالم دارد. رابطه جنسی فقط محدود به فرو کردن آلت تناسلی مرد در زن نیست و تمام جنبه های دیگر رابطه جنسی را در بر می­گیرد که رابطه جنسی دهانی نیز جزو آن است. وقتی شما برای مدت طولانی فقط یک نوع رابطه جنسی انجام دهید، این امر برایتان عادی خواهد شد و دیگر جذابیت سابق را نخواهد داشت بنابراین باید از عادی شدن آن دوری کنید. یک رابطه جنسی دهانی خوب باید با صمیمیت و سرگرم کننده باشد و نباید به عنوان یک وظیفه به آن نگاه کرد بلکه باید هر دو طرف مشتاق آن باشند. تصمیم گیری در مورد انجام رابطه جنسی دهانی کاملا شخصی است و بستگی به خودتان دارد. و این طور نیست که همه افراد از آن خوششان بیاید و آن را امتحان کنند.

رابطه دهانی سالم

اصول انجام رابطه جنسی دهانی عمومی نیست و کاملا به شریک جنسی شما و اینکه از چه چیزی لذت می برد بستگی دارد. روش های متنوعی برای لیسیدن، مکیدن و تحریک وجود دارد که هر فرد ممکن است به برخی از آنها علاقه مند باشد و فهمیدن اینکه شریک جنسی شما دقیقا از چه چیزی خوشش می آید کمی زمان بر خواهد بود برای این کار در حین انجام رابطه جنسی دهانی فرد بایداز شریک جنسی خود بخواهد زمانی که از حرکتی خوشش می آید و باعث تحریک او می شود به او بگوید. زمان خاصی برای متوقف کردن این عمل وجود ندارد شما هر زمانی که بخواهید می توانید انجام این عمل را متوقف کنید. برای انجام رابطه جنسی دهانی بهتر است ابتدا آلت با آب گرم و صابون معطر شست و شو شود تا این کار لذت بخش تر شود. می توان در صورت تمایل برای خوشمزه تر شدن، از عسل، خامه، شکلات و غیره نیز روی آلت جنسی استفاده کرد.

درست است که در هنگام رابطه دهانی که ذهن شما بر حرکات رفت و برگشتی و چرخش زبان متمرکز است ارضا شدن مشکل است ولی تکنیک مدیتیشن ارگاسم در هنگام رابطه دهانی می تواند به ارضا شدن شما کمک کند.

انجام رابطه جنسی دهانی برای مرد

شما می توانید پس از نعوظ یا قبل از نعوظ شروع به انجام این عمل کنید. البته بهتر است ابتدا با دست خود آلت جنسی مرد را لمس کنید سپس شروع به انجام رابطه جنسی دهانی کنید. اگر مطمئن نیستید که تا چه حد از آلت تناسلی مرد را می خواهید در دهانتان فرو کنید از حلقه کردن انگشت شست و اشاره خود دور آلت تناسلی مرد استفاده کنید و در حین انجام رابطه جنسی دهانی حلقه را آرام پایین تر ببرید تا به حداکثر جایی که می توانید آلت جنسی مرد را در دهانتان فرو ببرید برسید.

بسیاری از مردان در انجام این عمل حساس هستند پس بهتر است به آرامی آن را شروع کنید و کم کم سرعت خود را افزایش دهید. شما می توانید از انواع مختلف حرکات زبان، دهان و سر کمک بگیرید( اما هرگز از دندان خود استفاده نکنید مگر اینکه از شما خواسته شود!).

اینکه شما تصمیم گرفته اید که برای مرد رابطه جنسی دهانی انجام دهید به این معنی نیست که شما به او اجازه داده اید در دهان شما عمل انزال را انجام دهد (که البته در صورت پوشیدن کاندوم توسط مرد عمل انزال در دهان صورت نمی­گیرد)، انجام این کار به انتخاب شما بستگی دارد.

انجام رابطه جنسی دهانی برای مرد

انجام رابطه جنسی دهانی برای زن

قبل از انجام رابطه جنسی دهانی بهتر است آلت جنسی زن لمس و بوسیده شود. و زمانی را برای لمس ران بالایی و اطراف آلت تناسلی زن اختصاص دهید تا کاملا تحریک شود و سپس به انجام رابطه جنسی دهانی بپردازید. تحریک کننده ترین قسمت آلت تناسلی زن، کلیتوریس می­باشد که بیش از 8000 پایانه عصبی دارد. اما کل ناحیه لگن بسیار حساس است. به آرامی لب های بیرونی واژن را باز کنید به دنبال کلیتوریس سرپوش دار در بالای دهانه واژن باشید. با حرکات آرام زبان شروع کنید و سپس با سفت کردن زبان حرکات را سریع تر کنید. شما می توانید ریتم ها و الگوهای مختلف حرکات زبانی را امتحان کنید و از او بخواهید به شما بگوید که از کدام حرکاتی که شما انجام داده اید بیشتر لذت برده است.

انجام رابطه جنسی دهانی برای زن

سکس دهانی

سکس دهانی

رابطه جنسی دهانی و عشق

رابطه جنسی دهانی باعث می شود فرد احساس نزدیکی بیشتری با شریک جنسی اش پیدا کند و این رفتار رمانتیکی برای اوست که نشان می­دهد شریک جنسی اش چقدر به فکر لذت بردن اوست. البته این به این معنی نیست که داشتن رابطه جنسی دهانی معیار نهایی نزدیکی و صمیمیت است. اما تمایل به مشارکت در رابطه دهانی نشان دهنده واقعی عشق ورزی شما به شریک جنسی تان است. . وقتی هردو فرد به ارگاسم و رضایت جنسی برسند هورمون عشق، اکسی توسین در آنها ترشح می شود که باعث احساس نزدیکی بیشتر بین آن دو می شود.

رابطه جنسی دهانی و عشق

رابطه جنسی دهانی و ارگاسم 

هیچ چیز اشتباهی در تجربه جنسی وجود ندارد. خواه ناخواه همیشه یک نفر در رابطه جنسی تمایل بیشتری از خود نشان می دهد در این مورد بهتر است با برقراری رابطه جنسی دهانی تعادل حفظ شود تا هردو راضی باشند. به طور مثال وقتی در حین رابطه جنسی مرد زودتر از زن ارضا می شود، انجام سکس دهانی توسط مرد اگر به درستی انجام شود می تواند زن را به ارگاسم برساند و از این طریق تعادل برقرار شود. اکثر مردها در حین انجام رابطه جنسی مقاربتی به ارگاسم می رسند ولی 75 درصد زن ها در رابطه جنسی مقاربتی از رسیدن به ارگاسم محروم هستند، بنابراین انجام سکس دهانی برای آنها توسط مرد می تواند آنها را نیز به ارگاسم برساند. انجام سکس دهانی برای زن ها به معنی تحریک بیشتر کلیتوریس و در نهایت ایجاد ارگاسم است.

رابطه جنسی دهانی و ارگاسم

خطرات رابطه جنسی دهانی

یکی از سوالات زیادی که پرسیده می شود احتمال انتقال ایدز از طریق رابطه جنسی دهانی که در یک مطلب دیگر به صورت کامل درباره این موضوع صحبت کریدم اما در اینجا نیز به صورت خلاصه توضیحاتی می دیم.

احتمال ابتلا به ویروس HIV در رابطه جنسی دهانی خیلی کم است (مگر اینکه شریک جنسی مبتلا به HIV، دارای زخم تناسلی، زخم دهان یا لثه باشد). اما عفونت های مقاربتی مانند تبخال، سوزاک و سفیلیس در صورت وجود در شریک جنسی شما می تواند از طریق رابطه جنسی دهانی به شما نیز منتقل شود. در این موارد استفاده از کاندوم زبانی یا سد دندانی توصیه می شود.

خطرات رابطه جنسی دهانی

رابطه جنسی دهانی در برقراری رابطه جنسی سالم نقش مهمی ایفا می کند. بنابراین شما باید بدن شریک جنسی تان را به خوبی بشناسید و برای آن وقت بگذارید و بدانید که چگونه باید آن را لمس کنید تا احساس بهتری داشته باشد. با انجام این کارها می توانید پیوند عاشقانه بینتان را مستحکم تر کنید. امیدوارم پس از خواندن این متن انجام رابطه جنسی دهانی برایتان لذت بخش تر شود.

 

ارگاسم دهانی

ارگاسم دهانی

یکی از نکاتی که باید توجه قرار بدید این است که ممکن است خانم ها با یک رابطه جنسی به ارگاسم نرسند و شما برای به ارگاسم رساندن نیاز به یک رابطه جنسی دهانی داشته باشید.  شما می توانید با رابطه دهانی به همسرتان لذت یک ارگاسم دهانی را هدیه بدهید.

نکات بهداشتی قبل از رابطه دهانی

 

در رابطه جنسی بهداشت حرف اول رو می زنه و رابطه جنسی شما نباید سلامتی شما رو تهدید کنه و از این رو لازمه که حتما بداشت رو در رابطه جنسی دهانی رعایت کرد نکاتی که می توانید رعایت کنید :

  • رابطه جنسی دهانی می تواند بیماری های زیادی رو منتقل کنه قبل از انجام این رابطه حتما از بیمار نبودن مطلع شوید
  • برای بهداشتی تر شدن این رابطه می توانید از کاندوم های زبانی یا دنتال دم استفاده کنید
  • از مسواک زدن قبل از رابطه جنسی دهانی خودداری کنید
  • قبل از رابطه جنسی دهانی بهتر است آلت را شستشو دهید.

 

چرا رابطه دهانی داشته باشیم؟

رابطه جنسی دهانی یا سکس دهانی  نقش مهمی در رابطه جنسی سالم دارد. رابطه جنسی فقط محدود به فرو کردن آلت تناسلی مرد در زن نیست و تمام جنبه های دیگر رابطه جنسی را در بر می­گیرد که رابطه جنسی دهانی نیز جزو آن است.

چرا ارگاسم دهانی انجام بدهیم؟

خیلی از خانم ها از طریق رابطه جنسی از طریق واژن به ارگاسم نمی رسند شما با استفاده از رابطه جنسی دهانی می توانید همطر خود را به ارگاسم برسانید.

خطرات رابطه جنسی دهانی چیست؟

یکی از خطراتی که می تواند داشته باشد احتمال انتقال HIV است که احتمال بسیار پایین است و عموما زمانی انتقال میابد که دهن فرد زخم باشد

قبل از شروع رابطه جنسی دهانی برای خانم ها می توان چه کار هایی انجام داد؟

قبل از انجام رابطه جنسی دهانی بهتر است آلت جنسی زن لمس و بوسیده شود. و زمانی را برای لمس ران بالایی و اطراف آلت تناسلی زن اختصاص دهید تا کاملا تحریک شود و سپس به انجام رابطه جنسی دهانی بپردازید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *