دسته‌بندی نشده

روز جهانی کاندوم

روز جهانی کاندوم

روز جهانی پیشگیری از بارداری 24 بهمن یا 13 فوریه است. دلیل نام گذاری این روز به عنوان روز جهانی پیشگیری از بارداری یا روز جهانی بارداری برای اطلاع رسانی و آموزش درست موضوعات به تمامی افراد در سراسر دنیاست. این روز برای اطلاع رسانی بیشتر برای جلوگیری از انتقال بیماری های جنسی است.

چرا روز جهانی کاندوم بسیار مهم است ؟

اهمیت روز جهانی کاندوم

ایدز یکی از بیماری های خطراناک است که استفاده از کاندوم می تواند به راحتی از انتقال این بیماری خطراناک جلوگیری کند.

به طور کلی کاندوم ها به سه دسته تقسیم می شوند : کاندوم مردانه، کاندوم زنانه، کاندوم زبانی

انواع کاندوم ها بهترین راه برای جلوگیری از انتقال انواع ویروس و بیماری هاست و صرف نظر از جنسیت باید توجه داشته که از این کاندوم ها باید استفاده کرد زیرا استفاده از کاندوم باعث ایجاد یک رابطه ایمن می شود.

این روز به این دلیل روز جهانی نام گرفته است که مزایای استفاده از کاندوم را یادآور شود. شما با کاندوم هم می توانید از انتقال بیماری ها جلوگیری کنید و همینطور مانع بارداری ناخواسته می شود.

یکی از مهم ترین نکاتی که این روز می خواهد یا اوری کند این است که خرید کاندوم هیچ خجالتی ندارد شما باید به راحتی بتوانید کاندوم را تهیه کنید سایت کامش با همین هدف تاسیس شده است خیلی از افراد به صورت عادی خجالت می کشن که کاندوم مورد نیاز خود را تهیه کنند ما با ارسال محرمانه می توانیم به شما کمک کنیم. روز جهانی کاندوم بسیار اهمیت دارد زیرا به شما اهمین استفاده از کاندوم را یادآوری می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *