دسته‌بندی نشده

راهنمای خرید کاندوم

راهنمای خرید کاندوم

خرید کاندوم در ایران عموما همراه با خجالت است؛ به همین دلیل عموما افرادی برای خرید کاندوم به داروخانه یا مارکت ها می روند در دسترس ترین و نزدیک ترین را انتخاب می کنند و کاندوم را بدون این که به نکات خرید دفت کنند خریداری می کنند با ما همراه باشید در راهنمای کامل خرید کاندوم در فروشگاه اینترنتی کامش

خرید کاندوم خجالت نداره!

کاندوم وسیله ای است که باعث جلوگری از انتقال بیماری می شود و همچنین ساده ترین راه برای پیشگیری از بارداری است. در هنگامی که برای خرید کاندوم به داروخانه می روید اصلا خجالت نکشید. کاندوم باعث می شود شما زندگی جنسی سالمی داشته باشید. از این که شما می خواهید یک رابطه جنسی محافظت شده داشته باشید باید به خودتان افتخار کنید نه این که خجالت بکشید.

با شریک جنسی تان مشورت کنید چه نوع کاندمی می خواهید استفاده کنید ؟

اولین سوالی که باید از خود بپرسید این است که چه نوع کاندومی می خواهید داشته باشید، کاندوم ها سه نوع هستند کاندوم مردانه ، کاندوم دهانی و کاندوم زنانه

کاندوم مردانه همان کاندوم های متداول است که بیشترین استفاده از این کاندوم است و کمترین درصد ریسک در انتقال بیماری و بارداری را دارد.

اگر شما دوست داری با شریک جنسی تان یک رابطه جنسی دهان مطمن داشته باشید می توانید از کاندوم های زبانی استفاده کنید این نوع کاندوم ها به شما کمک می کند که در رابطه جنسی دهانی بیماری به دهان شما منتقل نشود.

کاندوم زنانه نیز نوع دیگری از کاندوم است اگر شریک جنسی تان از استفاده از کاندوم مردانه پرهیز کرد شما برای امنیت می توانید از این نوع کاندوم ها استفاده کنید.

در هنگام خرید، جعبه کاندوم را با دقت برسی کنید

یکی از مشکلاتی که ممکن است در یک رابطه جنسی برای کاندوم پیش بیاید، پاره شدن کاندوم است که یکی از دلایل این اتفاق دقت نکردن به تاریخ انقضا است. کاندوم تاریخ گذشته مشکلات زیادی ایجاد می کند و احتمال انتقال بیماری و بارداری افزایش پیدا می کند.

مواظب حساسیت باشید !

ممکن است شریک جنسی تان به لاتکس حساسیت داشته باشد. حتما قبلش با شریک جنسی تان این مورد را چک کنید و در صورتی که حساسیت به کاندوم لاتکس داشت می توانید از کاندوم با مواد سازنده دیگری خریداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *