دسته‌بندی نشده

کاندوم انگشتی

کاندوم ها تنوع زیادی دارند یکی از انواع کاندوم ها کاندوم انگشتی است! با ما همراه باشید با برسی کامل کاندوم انگشتی .

کاندوم اصولا برای جلوگیری از انتقال بیماری درست شده اند در این بین کاندوم انگشتی و کاندوم زبانی نیز برای جلوگیری از انتقال بیماری ساخته شده اند.

ناخن ها می توانند جای خوبی برای زندگی کردن باکتری ها و میکروب ها باشند و کاندوم انگشتی نیز برای جلوگیری از انتقال این باکتری ها و میکروب ها به واژن ساخته شده است.

یکی از نکات دیگری نیز که باید توجه داشته باشید این است که ممکن است انگشت شما زخم داشته باشد و زخم باعث می شود بیماری به راحتی از واژن به انگشت منتقل بشود شما با استفاده از کاندوم انگشتی ریسک دریافت بیماری را پایین میاورین.

کاندوم انگشتی خاردارکاندوم انگشتی خاردار

کاندوم انگشتی نیز مانند کاندوم مردانه دارای انواع مختلفی است مانند کاندوم خاردار . شما می توانید با استفاده از کاندوم انگشتی خاردار لذت بیشتر را به شریک جنسی خود هدیه دهید.

انواع کاندوم انگشتی

کاربرد کاندوم انگشتی

مهم ترین کاربرد کاندوم انگشتی بهداشت است. شما با ساتفاده از کاندوم انگشتی هم به سلامت خود و هم شریک جنسی تان کمک می کنید. همینطور اگر انگشتان خراش داشته باشد به راحتی ویروس HIV می تواند به شما منتقل شود.

دقت داشته باشید که خرید کاندوم از یک سایت معتبر مانند کامش با خیال راحت جنس اصل و با کیفیت به دستتون می رسه تا باخیال راحت از رابطه جنسی تون لذت ببرید

 

می توانید کاندوم انگشتی لاتکسی بخرید البته باید توجه کنید که شریک جنسی تان به لاتکس حساسیت نداشته باشد. حتما قبل از استفاده از کاندوم انگشتی می توانید از روان کننده نیز استفاده کنید که حس بهتری منتقل شود.

حکم استفاده از کاندوم خاردار

فی نفسه اشکال ندارد اما در مورد کاندوم هایی که امکان آسیب وجود دارد، باید متناسب با شرایط استفاده شوند. با توجه به این سخن مقام معظم رهبری، حکم استفاده از کاندوم خاردار زمانی بلامانع است که خطری برای زوج ها نداشته باشد.

مقام معظم رهبری

استفاده از کاندوم های معمولی برای جلوگیری از بارداری در صورتی که دو طرف راضی باشند، اشکالی ندارد اما استفاده از کاندوم هایی که باعث لذت بیشتر در رابطه ی زناشویی می شود و امکان آسیب به طرفین وجود دارد، مانند کاندوم خاردار یا کاندوم برقی یا همان حلقه ویبراتور، حکم دیگری وجود دارد. حکم استفاده از کاندوم خاردار و کاندوم های دیگری که باعث افزایش لذت می شوند، بنابر احتیاط واجب حرام است.

آیت الله العظمی سیستانی
چرا باید از کاندوم انگشتی استفاده کنیم؟

اگر انگشت شما زخم باشد ممکن اس بیماری های مختلفی به شما منتقل شود.

آیا استفاده از کاندوم انگشتی باعث کاهش لذت می شود؟

اگر شما کاندوم انگشتی با کیفیت عالی تهییه کنید علاوه بر این که سلامتی تان به خطر نمی افتد شریک جنسی تان لذت کافی را خواهد برد.

توصیه شما قبل از رابطه انگشتی چیست؟

خود واژن را بدون استفاده از کاندوم لمس کرده و زمانی که می خواهید انگشتتان را وارد واژن کنید از کاندوم انگشتی استفاده کنید.

آیا کاندوم انگشتی انواع مختلفی دارد؟

بله کاندوم انگشتی در دو نوع ساده و خاردار در بازار موجود است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *