دسته‌بندی نشده

کاندوم زنانه

استفاده از کاندوم زنانه

کاندوم ها به دو دلیل به وجود آمدند یکی جلوگیری از بارداری و دیگری جلوگیری از انتقال بیماری. کاندوم زنانه یکی از کاندوم هایی است که می شه برای جلوگیری از آن دو دلیل گفته شده استفاده کرد و تنها روشی است که خانم ها می توانند برای جلوگیری از انتقال بیماری استفاده کنند. یکی از نکته هایی که باید در استفاده از کاندوم زنانه رعایت کنید عدم استفاده همزمان از این دو کاندوم است زیرا باعث پارگی می شود و احتمال انتقال بیماری یا بارداری بیشتر می شود

کاندوم ها عنواع مختلفی دارند مانند کاندوم مردانه، کاندوم زنانه و کاندوم زبانی در این مقاله می خواهیم به صورت کامل به برسی کاندوم زنانه بپردازیم.

کاندوم زنانه چیست ؟

کاندوم زنانه چیست

نوعی کاندوم است که برای جلوگیری از انتقال بیماری و بارداری ناخواسته استفاده می شود. کاندوم زنانه یک کاندم از  جنس پلي اورتان است که انعطاف پذیر است و داخل واژن زن می شود. کاندوم زنانه به این دلیل استفاده می شود که ممکن است شریک جنسی مرد تمایلی به استفاده از کاندوم مردانه نداشته باشد. کاندوم زنانه همین کار رو انجام می دهد.

کاندوم زنانه برای چه کاری استفاده میشود ؟

کاندوم زنانه چیست و برای چه کاری استفاده میشود

همانطور که توضیح دادیم کاندوم زنانه نیز نوعی کاندوم می باشد که با استفاده از آن از بارداری و انتقال بیماری جلوگیری می شود اما این که برای چه استفاده می شود ؟ دلیل این است که خیلی از آقایون تمایلی به استفاده از کاندوم مردانه ندارند و استفاده نکردن از کاندوم ریسک زیادی داره مخصوصا خانم ها که احتمال بارداری دارند این کاندوم مانند کاندوم مردانه است. کاندوم مردانه از کاندوم زنانه مطمن تر است اما اگر شریک جنسی شما تمایلی به استفاده از کاندوم مردانه نداشته باشد می توانید از کاندوم زنانه استفاده کنید.

چرا باید از کاندوم زنانه استفاده کرد؟

استفاده از کاندوم زنانه

یکی از دلایل استفاده از کاندوم زنانه توسط خانم ها عدم استفاده کاندوم مردانه توسط آقایان است اگر شریک شما تمایلی به استفاده از کاندوم مردانه ندارد شما می توانید از کاندوم زنانه استفاده کنید تا ریسک بارداری و انتقال بیماری کاهش پیدا کند. یکی از دلایل دیگه ای که می تونه برای استفاده از کاندوم زنانه وجود داشته باشه حساسیت به لاتکس است. لاتکس باعث حساسیت می شود و کاندوم های زنانه از جنس لاتکس نیستند و از پلی اورتان ساخته شده اند. استفاده از کاندوم زنانه باعث تحریک بیشتر می شه. همینطور نسبت به کاندوم مردانه تاریخ انتقضای بیشتری داره. اسرار استفاده از کاندوم زنانه باما همراه باشید…

نحوه استفاده از کاندوم زنانه

آموزش استفاده از کاندم زنانه

در بالا به صورت کامل طریقه استفاده کاندوم زنانه توضیح داده شد.حتما دقت کنید که بسته کاندوم زنانه را درست باز کنید به هیچ عنوان از دندان برای باز کردن بسته استفاده نکنید ممکن است کاندوم پاره شود. آموزش استفاده از کاندوم زنانه به این شکل است که شما می توانید به سه روش این کاندوم را بپوشید می توانید اسیتاده در حالی که یک پایتان روی یک صندلی قرار دارد یا بنشینید و پاهایتان را باز کنید همچنین می توانید دراز بکشید و این کار را انجام دهید می توانید این سه روش را انجام بدید و بینید کدام برای شما راحت تر است.

خرید کاندوم با ارسال محرمانه و رایگان

در استفاده از کاندوم زنانه باید به چه نکاتی دقت کرد؟

نکات هنگام استفاده از کاندوم زنانه

  • حتما به این نکته توجه کنید که به صورت همزمان از کاندوم زنانه و مردانه استفاده نشود.
  • هیچگاه از یک کاندوم دوبار استفاده نکنید.
  • حدودا دو سانتی متر از کاندوم را خارج از واژن قرار بدهید.

عکس کاندوم زنانه

تصاویر زیر انواع عکس کاندوم های زنانه را نشان می دهد. با توجه به این که کاندوم های زنانه دارای تنوع نیست و یک نوع هست می توانید عکس کاندوم زنانه را در زیر مشاهده کنید. 

عکس کاندوم زنانه عکس جدید کاندوم زنانه

انواع عکس کاندوم زنانه

در بالا عکس های کاندوم زنانه رو می بینید. این نوع کاندوم تا 70 درصد از بارداری و انتقال بیماری جلوگیری می کند.

انواع کاندوم زنانه

یکی از سوالات زیادی که پرسیده می شود این است که آیا کاندوم زنانه مانند کاندوم مردانه انواع مختلفی دارد؟ جواب خیر است کاندوم زنانه به یک شکل تولید می شود و در سراسر دنیا فقط این نوع موجود است و کاندوم زنانه مانند کاندوم مردانه انواع مختلفی ندارد.

مزایای کاندومهای زنانه عبارتند از:

  • شما با استفاده از کاندوم زنانه از انتقال عفونت جلوگیری می کنید.
  • استفاده از کاندوم زنانه ریسک بارداری را کاهش  می دهد.
  • به دلیل نازک بودن کاندوم زنانه انتقال گرمای بدن به راحتی انجام می شود.
  • با توجه به این که این کاندوم دارای لاتکس نیست باعث حساسیت نمی شه
  • استفاده از کاندوم زنانه باعث تحریک کلیتوریس در برخی از زنان می شود.

آموزش تصویری استفاده از کاندوم زنانه

نکاتی که در هنگام استفاده از کاندوم زنانه باید رعایت کنید:

خواندن دستورالعمل های بسته و بررسی تاریخ انقضا
نگهداری کاندوم در مکانی خنک و خشک
استفاده از روان کننده برای جلوگیری ازپارگی
هر بار که رابطه جنسی دارید از یک کاندوم زنانه استفاده کنید

موارد زیر را انجام ندهید :

هرگز از کاندوم مردانه با کاندوم زن استفاده نکنید ، ممکن است پاره شوند.
هرگز کاندوم را در چاه نندازید زیرا باعث بسته شدن راه آب می شود.

کاندوم زنانه باعث افزایش لذت می شود.

افزایش لذت جنسی با کاندوم زنانه

یک راز “جنسی” در مورد کاندوم های زن این است که بسیاری از زنان و مردان می دانند که این محصول می تواند صمیمیت و لذت را افزایش دهد.

کاندوم زنانه را می توان قبل از رابطه جنسی قرار داد تا مانند کاندوم مردانه در لحظه حساس همه چی خراب نشود. برخی از محصولات کاندوم زنانه از مواد انتقال دهنده گرما ساخته شده اند که می توانند طبیعی تر از کاندوم لاتکس باشند و برخلاف کاندوم های مردانه ، لازم نیست کاندوم زنانه بلافاصله پس از رابطه جنسی برداشته شوند و می توانید چند دقیقه ای در آغوش هم بمانید

سوالات متداول درباره کاندوم زنانه

سوالات متداول کاندوم زنانه

کاندوم زنانه چیست و برای چه کاری استفاده میشود ؟

کاندوم زنانه نوعی کاندوم است مانند کاندوم مردانه یا همون کاندوم های متداول. زمانی که شریک جنسی شما تمایلی به استفاده از کاندوم مردانه ندارد شما می توانید از کاندوم زنانه استفاده کنید تا ریسک انتقال بیماری و بارداری ناخواسته را کاهش بدید.

نحوه استفاده کاندوم زنانه چگونه است؟

استفاده از کاندوم زنانه سخت نیست کافی است بسته را باز کنید حلقه داخلی را در انگشت میانی فشار دهید با دست لبه های واژن را باز کنید انگشت اشاره را داخل کاندوم کنید و تا جایی که می توانید فشار دهید. می توانید به صورت تصویری مراحل را در این مطلب ببینید.

آیا استفاده از کاندوم زنانه لذت را کاهش می دهد؟

کاندوم زنانه و مردانه همگی به طوری طراحی شدن که گرما را انتقال دهد. اگر شما کاندومی خریداری کنید که کیفیت مناسبی داشته باشد از لذت جنسی هیچکدام نه خانم نه آقا کم نمی شود.

فواید استفاده از کاندوم زنانه چیست؟

کاندوم زنانه مانند کاندوم مردانه از انتقال بیماری و بارداری نخواسته جلوگیری می کنه و چون کاندوم زنانه از جنس لاتکس نیست حساسیت زا نیست و استفاده از کاندوم زنانه در برخی از خانم ها باعث تحریک کلیتوریس می شود.

آیا استفاده از کاندوم زنانه پیشنهاد می شود؟

باتوجه به این که در بعضی از خانم ها ممکن است کاندوم زنانه باعث تحریک کلیتوریس بشود پس بد نیست حداقل یکبار تجربه استفاده از کاندوم زنانه را داشته باشید.

 

نکاتی که در هنگام استفاده از کاندوم زنانه باید مد نظر قرار بدید :

کاندوم زنونه

نکنه مهمی که در استفاده از کاندوم مخصوصا کاندوم های زنانه مهم است عدم استفاده دوباره از کاندوم زنانه است یک بار بیشتر از کاندوم زنانه استفاده نکنید.

عموما کاندوم زنانه از کاندوم مردانه گران تر می باشد.

آیا می شود که کاندوم زنانه و مردانه را همزمان استفاده کرد ؟

آیا می شود که کاندوم زنانه و مردانه را همزمان استفاده کرد ؟

جواب این سوال قطعا نه است. کاندوم مردانه و زنانه را نباید به صورت همزمان استفاده کرد زیرا با ایجاد اصطحکاک باعث پارگی کاندوم می شه و اگر باعث پارگی نشود با جابه جایی کاندوم زنانه ممکن از باعث وارد شدن آلت مرد در واژن بشود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *