دسته‌بندی نشده

کاندوم تاریخ گذشته

یکی از سوالاتی که زیاد پرسیده می شود استفاده از کاندوم تاریخ گذشته چه مشکلاتی به وجود میاورد؟ یا اگه از کاندوم تاریخ گذشته استفاده کنیم چه ضرر هایی داره؟ با ما همراه باشید تا به این سوالات پاسخ بدیم.

اولین موردی که خیلی ها بهش توجه نمی کنن این است که کاندوم نیز تاریخ انقضا دارد و حتما باید در هنگام استفاده از کاندوم به تاریخ آن دقت کرد چون احتمال بارداری یا پاره شدن را افزایش می دهد. کاندوم که تاریخ انقضاش گذشته عموما خشک و شکننده هستند و باعث می شود کاندوم پاره شود.

نگهداری کاندوم در کیف پول

یکی از مهم ترین نکاتی که در سالم موندن کاندوم مهم است این است که در یک محیط گرم نباشد زیرا که کاندومی که در محیط گرم نگه داری می شود باعث خشک شدن کاندوم می شود و دیگر عملکر صحیح ندارد. خیلی از افراد فکر می کنند که کاندوم می تواند در کیف پول آن ها همیشه باشد و در صورت نیاز استفاده شود اما باید به این نکته توجه کنید که گرمای بیش از حد باعث خراب شدن کاندوم می شود.

علت اصلی استفاده از کاندوم جلوگیری از انتقال بیماری و بارداری است و کاندومی که تاریخ انتقضای آن از بین برود دیگر نمی تواند جلوگیری را انجام دهد.

پیشنهاد ما خرید کاندوم از یک جای معتبر است ما در کامش متعهد هستیم کاندوم هایی با تاریخ انقضای بلند مدت را به مشتری های خود ارائه می دهیم.

در صورتی که کاندوم که دارید تاخیری باشد و تاریخ انقضای ان گذشته باشد دیگر تاثیر تاخیری خود را نخواهد داشت

عموما تاریخ انقضای کاندوم ها حدود 3 تا 5 سال است . اما اگر حتی کاندوم شما حدود 5 سال تاریخ انقضا داشته باشد و بیش از 3 سال از آن گذشته است حتما بعد از باز کردن کاندوم برسی کنید چرا که لاتکس آن ممکن است تجزیه شده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *