دسته‌بندی نشده

تفاوت انزال و ارگاسم در زنان

ارگاسم در مغز اتفاق می افتد ، انزال در زنان در غدد شبه پروستاتی یا همولوگ و مجرای ادرار اتفاق می افتد ، و آنها دو چیز متفاوت هستند که معمولاً (اما نه همیشه) با هم اتفاق می افتند. در حقیقت ، چندان ساده نیست زیرا ارگاسم شامل انقباضات غیر ارادی اسفنکترهای مقعدی و عضلات دیگر ، در کشاله ران و جاهای دیگر می شود ، اما نسخه ساده ایده اصلی را به تصویر میکشد

ارگاسم در مغز اتفاق می افتد ، انزال در پروستات و مجرای ادرار اتفاق می افتد

بررسی انزال در زنان به عنوان یک امر رایج؛ نه یک امر بعید

این که خانم ها زیادی این نوع ارضا جنسی را تجربه نکردند دلیل این نیست که همه خانم ها نمی توانند به انزال از طریق مجرای ادرار دست یابند. برای این که یک خانم به انزال برسی نیاز است که بیشتر درباره ساختار اندام های جنسی خانم ها مطالعه کنید. بهتون پیشنهاد می کنم قبل از هرچیزی درباره نقطه جی اطلاعات بیشتری کسب کنید.

اگر نتوانستید این نوع از ارضا جنسی را تجربه کنید دلیلی وجود ندارد که شما مشکل دارید در واقع این نوع انزال نیاز به تمرین زیادی دارد تا بتوانید به این نقطه دست یابید اما اگر دوست دارید رابطه جنسی متفاوتی تجربه کنید پیشنهاد به شما استفاده از کاندوم خاردار است که می توانید یک رابطه جنسی متفاوت را داشته باشید.

چه تفاوتی هست بین انزال و ارگاسم در زنان ؟

پاسخ ساده این است که ارگاسم در مغز اتفاق می افتد ، انزال در زنان در غدد شبه پروستاتی یا همولوگ و مجرای ادرار اتفاق می افتد، و آنها دو چیز متفاوت هستند که معمولاً (اما نه همیشه) با هم اتفاق می افتند. در حقیقت ، این چندان هم ساده نیست زیرا ارگاسم شامل انقباضات غیر ارادی اسفنکترهای مقعدی و عضلات دیگر ، در کشاله ران و جاهای دیگر می شود ، اما نسخه ساده ایده اصلی را به تصویر می کشد. در اسکن مغز ، ارگاسم به طرز چشمگیری شبیه به یک حمله صرع است ، یک طوفان الکتریکی است که مغز را فرا می گیرد. ، یک تا سه ثانیه بعد با شروع انزال دنبال می شود. نکته اصلی این است که شما می توانید هر یک را بدون دیگری داشته باشید.

ارگاسم و انزال در زنان هر دو با هم مرتبط هستند ، با این حال ارگاسم با انزال همراه است. عمل اوج گیری جنسی و نهایت لذت جنسی (ذهنی) ارگاسم است ، در حالی که انزال نتیجه ارگاسم است.

با وجود آنچه ممکن است شنیده باشید ، برای انزال نیازی به آلت تناسلی مرد ندارید! شما فقط به مجرای ادرار احتیاج دارید. مجرای ادرار شما یک لوله است که اجازه می دهد ادرار از بدن خارج شود.

انزال در زنان چه موقع اتفاق می افتد؟

انزال در زنان زمانی اتفاق می افتد که مایعات – نه لزوماً ادرار – در حین تحریک جنسی یا ارگاسم از دهانه مجرای ادرار شما خارج شود.این متفاوت از مایع دهانه رحم است که هنگام روشن یا خیس بودن واژن شما را روغن کاری می کند.

بیایید به پاسخ سوال های خود در رابطه با انزال در زنان برسیم:

آیا شایع است؟

با کمال تعجب! اگرچه رقم دقیق آن دشوار است ، اما مطالعات و بررسی های کوچک به محققان کمک کرده است تا درک کنند که انزال در زنان تا چه اندازه متنوع است.

در یک نمونه داوطلب مسن معتبر با 233 شرکت کننده ، حدود 126 نفر (54 درصد) گفتند که حداقل یک بار انزال را تجربه کرده اند. حدود 33 نفر (14 درصد) گفتند که با تمام یا بیشتر ارگاسم ها انزال را تجربه کرده اند.

آخرین مطالعه مقطعی در مورد انزال زنان از سال 2012 تا 2016 زنان 18 تا 39 ساله را دنبال کرد. محققان نتیجه گرفتند که 69.23 درصد از شرکت کنندگان در هنگام ارگاسم دچار انزال شده اند.

دقیقاً انزال چیست؟

انزال ماده مایعی مایع سفید و غلیظ است که شبیه شیر بسیار رقیق است.

طبق یک مطالعه در سال 2011 ، انزال زن حاوی برخی از اجزای مایع منی است. این شامل آنتی ژن اختصاصی پروستات و اسید فسفاتاز پروستات است.

همچنین حاوی مقادیر کمی کراتینین و اوره ، ترکیبات اصلی ادرار است.

همانطور که اشاره شد ،  ارگاسم و انزال در زنان هر دو با هم مرتبط هستند ، با این حال ارگاسم با انزال همراه است. عمل اوج گیری جنسی و نهایت لذت جنسی (ذهنی) ارگاسم است ، در حالی که انزال نتیجه ارگاسم است.

یک دیدگاه در “1”

  1. اسی گفت:

    با تشکر از شما این موضوع ذهن مو درگیر کرده بود،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *