دسته‌بندی نشده

کاندوم

کاندوم

یکی از مهم ترین نکاتی که در حال حاضر در رابطه جنسی بسیار مهم است کاندوم است. برای داشتن یک رابطه حنسی خوب کاندوم یکی از مهم ترین نکاتی است که باید دقت کنید با ما همراه باشید با کامل ترین راهنمای کاندوم.

کاندوم ها تفاوت های زیادی دارند و برای خرید کاندوم  باید با عنوان کاندوم و دلایل انتخاب کاندوم آشنایی داشته باشید با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

 

برسی انواع کاندوم

انواع کاندوم

ما انواع رابطه جنسی داریم برای هر رابطه جنسی هم کاندوم مخصوص داریم در ادامه به برسی کاندوم از نظر نوع استفاده خواهیم پرداخت

کاندوم های ساده

کاندوم های ساده همان نوع کاندوم هایی هستند که ما در عموم می شناسیم کاندوم هایی که بر روی آلت جنسی مردانه قرار می گیرد و باعث جلوگیری از انتقال بیماری و بارداری می شود.

کاندوم زبانی

یکی از رابطه های متداول رابطه جنسی دهانی است برای این که خطر انتقال رابطه جنسی از دهان به کم ترین مقدار برسد کاندوم های زبانی به وجود آمدند. این نوع کاندوم ها بر روی زبان یا بر روی آلت جنسی زنانه و یا مردانه قرار می گیرد و به عدم انتقال بیماری و حتی لذت بخش تر کردن این نوع رابطه بری فردی که در حال انجام است کمک می کند.

کاندوم زنانه

عموما مرد ها اعتقاد دارند که کاندوم باعث کاهش لذت می شود اینجاست که خانم ها باید دست به کار بشند و برای جلوگیری از انتقال بیماری و همینطور بارداری از کاندوم زنانه استفاده کنن. این نوع کاندوم ها نسبت به کاندوم های مردانه ریسک بارداری بالا تری دارند اما بهتر از بدون کاندوم است. این نوع از کاندوم همینطور به ارضا شدن بهتر خانم ها کمک بیشتری می کند پس اگر رابطه جنسی متفاوتی دوست دارید تجربه کنید این کاندوم می تواند انتخاب خوبی برای شما باشد.

کاندوم انگشتی

اگر شما دوست دارید شریک جنسی خود را با استفاده از انگشت اماده رابطه جنسی کنید احتمالا نیاز به کاندوم انگشتی دارید. همانطور که می دانید ناخن ها می توانند جای مناسبی برای وجود میکروب ها باشند و استفاده از این کاندوم می تونه تا حد زیادی جلو عفونت رو بگیره.

کاندوم برقی

کاندوم های برقی هم نوع دیگری از کاندوم هاست که طرفدار های زیادی را دارد. اگر دوست دارید درباره کاندوم برقی بیشتر بدایند می توانید مطلب دیگه را در کامش مطالعه کنید.

تنوع کاندوم

کاندوم ها تنوع های زیادی دارند از کاندوم با انواع طرح ها تا مزه ها که در ادامه به برسی تنوع کاندوم ها می پردازیم.

کاندوم طعم دار

کاندوم ها یکی از ابزار هایی هستند که می توانند به رابطه جنسی تنوع بندهند و کاندوم طعم دار یکی از این موارد است.

کاندوم میوه ای

کاندوم ها طعم دار عموما بر پایه مزه میوه ها هستند پس اگر دوست دارید کاندوم طعم دار رو تست کنید یکی از بهترین انتخاب ها شما خرید کاندوم میوه ای است. کاندوم های میوه از از کاندوم  با مزه میوه های استوایی تا قهوه که می تواند به رابطه شما مزه و بوی جذابی رو بدهد.

کاندوم بر اساس طرح ، ضخامت و تاثیر

کاندوم بر اساس طرح

کاندوم ها بر اساس طرح که دارند اصولا به دو دسته : کاندوم خاردار ، کاندوم فضایی تقسیم می شوند که در ادامه به برسی هر کدام می پردازیم:

کاندوم خاردار

این نوع کاندوم بر اساس طرح های مختلفی که روی خود دارند باعث می شوند که اصطکاک بیشتری ایجاد بکنند و باعث افزایش لذت برای خانم ها و همینطور تحریک نقطه جی است. خرید کاندوم خاردار اصولا به زوج های جوان توصیه نمی شود.

کاندوم فضایی

کاندوم فضایی یکی از کاندوم هایی است که باعث لذت بسیار بیشتری نسبت به کاندوم های خاردار است چون علاوه بر شیار روی کاندوم ممکن است پره هایی روی کاندوم وجود داشته باشند که باعث لذت دوچندان می شود. اگر قصد خرید کاندوم فضایی دارید ما در کامش همه نوع کاندوم فضایی را برای شما جمع آوری و با بهترین قیمت به فروش می رسانیم.

کاندوم بر اساس تاثیر

کاندوم ها همینطور برای این که به رابطه جنسی شما کمک بکنند با اثر گذاری های مختلفی تولید شده اند در ادامه به تاثیر این کاندوم ها می پردازیم

کاندوم تنگ کننده

اگر بعد از مدتی حس می کنید که واژن دیگه اندازه روز اول تنگ نیست خرید کاندوم تنگ کننده انتخاب خوبی برای شماست چون باعث تنگ تر شدن واژن و لذت بیشتری برای شما می شود.

کاندوم تاخیری

یکی از محبوب ترین کاندوم ها در ایران کاندوم تاخیری است به دلیل این که این نوع کاندوم باعث می شود تایم بیشتری رابطه جنسی داشته باشید تا هر دو طرف به رضایت جنسی برسند پس اگر دوست دارید تایم بیشتری رابطه داشته باشید خرید کاندوم تاخیری به شما پیشنهاد می شود.

کاندوم بر اساس ضحامت

کاندوم های نازک یکی از محبوب ترین کاندوم ها است. اگر فکر می کنید کاندوم باعث کاهش لذت جنسی شما شده است خرید کاندوم نازک ممکن است رابطه جنسی لذت بخش تری را برای شما رقم بزند. یکی از محبوب ترین کاندوم های نازک کاندوم ساگامی است که هم اکنون در کامش در دسترس و قابل خریداری است.

نحوه استفاده از کاندوم

اگر کاندوم به صورت درست استفاده نشود ممکن است کارایی خود را از دست بدهد پس قبل از هر کاری باید روش درست استفاده از کاندوم را یاد بگیریم. نحوه استفاده از کاندوم به این صورت است که ابتدا بدون استفاده از قیچی از جای مشخص شده کاندوم را باز می کنید ( اگر از قیچی یا وسایل دیگه استفاده کنید ممکن است کاندوم پاره شود.) حتما زمان استفاده آلت مرد در نقوط قرار گرفته باشد تا کاندوم به درستی و بدون مشکل پوشیده شود.

مشکلات متداول در استفاده از کاندوم

کاندوم مانند هر وسیله دیگه ای مشکلاتی را نیز ایجاد می کند قسمتی از این مشکلات نتیجه عدم استفاده درست از کاندوم است که در بالا به استفاده درست از کاندوم اشاره شد در ادامه می خواهیم به صورت کامل به مشکلاتی که ممکن است در طول استفاده از کاندوم درگیر بشوید بپردازیم.

آیا کاندوم باعث عفونت میشود ؟

یکی از مهم ترین دلایل استفاده از کاندوم این است که کاندوم باعث جلوگیری از انتقال بیماری و همچنین عفونت می شود پس جواب این سوال این است که کاندوم باعث عفونت نمی شود.

گير كردن كاندوم در واژن

یکی از مشکلات رایج استفاده از کاندوم گیر کردن کاندوم است برای این کار کافی است ابتدا آرامش خودتون رو حفظ کنید بعد با انگشت سعی کنید کاندوم را در بیارید و بعد به دکتر مراجعه کنید که برای بارداری تا جلوگیری از بارداری اقدام کنید. گیر کردن کاندوم در واژن مشکلی ایجاد نخواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *