نمایش دادن همه 3 نتیجه

مشاهده فیلترها

زنون : برندی تازه وارد در صنعت ایران

کاندوم های زنون به تازگی وارد بازار ایران شده اند و توانسه اند مصرف کننده های ایرانی را طرفدار خود بکنند. کاندوم های زنون ویژگی های خاصی دارند که در ادامه به این ویژگی ها می پردازیم.

کاندومی با تکنولوژی لانه زنبوری

زنون یکی از برند هایی است که از تکنولوژی های متفاوتی برای ساخت کاندوم استفاده می کند. تکنولوژی لانه زنبوری باعث افزایش استحکام کندوم می شود و باعث می شود که کاندوم به راحتی پاره نشود. کاندوم های زنون داری یک سری تیغه ها هستند که از سر خوردن کاندوم جلوگیری می کند.

کاندوم زنون را از کجا خریداری کنم ؟

باتوجه به این که کاندوم زنون یکی از بهترین کاندوم های اگر دوست دارید این کاندوم را خریداری کنید فروشگاه کامش با ارسال رایگان و پرداخت در محل در تهران می تواند یک خرید لذت بخش را تجربه کنید.

تنوع کاندوم زنون چگونه است ؟

  • کاندوم زنون PAIN RELIEF
  • کاندوم زنون SKIN CONTROL
  • کاندوم زنون SKYN

زنون تمرکز خودش برای ساخت کاندوم های متفاوت گذاشته مثلا کاندوم PAIN RELIEF یکی از کاندوم هایی است که می تواند رابطه جنسی بدون درد را برای شما به ارمغان بیاورد.

کاندوم سوئیس در ایران امتحان کنید!

زنون یکی از برند هایی است که تحت لیسانس کشور سوئیس. این کاندوم از تکنولوژی بروز سوئیس برای تولید کاندوم استفاده می کند. این کاندوم ها از تکنولوژی خاصی استفاده می کنند تا رگهای آلت تناسی گشاد بشن و با افزایش جریان خون باعث افزایش لذت در رابطه جنسی می شود. قیمت این کاندوم هم بسیار به صرفه است.