نمایش دادن همه 7 نتیجه

مشاهده فیلترها

کاندوم xdream یا ایکس دریم یکی از پر طرفدار ترین نوع های کاندوم است. با توجه به تنوع زیادی که این کاندوم ها دارند می تواند یکی از برند های مورد انتخاب شما باشد.

انواع کاندوم ایکس دریم

کاندوم های X dream به چند دسته تقسیم می شوند:

  • کاندوم های فضایی
  • کاندوم های ساده

ایکس دریم یکی از برند هایی است که کاندوم های فضایی را تولید می کند اگر دوست دارید لذت بیشتر به همسر تون بدید کاندوم های فضایی می تونه یه پیشنهاد خوب باشه.

کاندوم های ساده ایکس دریم هم می تواند برای شما انتخاب خوبی باشد. ایکس دریم دارای کاندوم های تنگ کننده، تاخیری ، با طعم قهوه و….

قیمت کاندوم xdream

یکی از عواملی که روی خرید کاندوم تاثیر دارد قیمت است. قیمت یک کاندوم با توجه به جنس و برند متفاوت است. کاندوم های xdream با توجه به تنوع که دارند قیمت های متفاوتی دارند. قیمت کاندوم های xdream مناسب است و هر زوجی می تواند به راحتی تهیه کنند.

کاندوم ایکس دریم ساخت کجاست؟

یکی از مهم ترین سوال هایی که درباره کاندوم ایکس دریم پرسیده می شود ساخت کجاست ؟

کاندوم ایکس دریم ساخت ایران است و با تکنولوژی فوق العاده ای که داره بهترین کیفیت رو بهتون می دن.

آیا کاندوم ایکس دریم انتخاب خوبی است ؟

همانطور که بالا تر گفتیم ایکس دریم تنها شرکتی در ایران است که توانایی تولید کاندوم فضایی را در ایران دارد پس اگه شما علاقه مند به تجربه کاندوم فضایی هستید ایکس دریم یه انتخاب خوب است علاوه بر این که کاندوم های ساده ی خوبی هم دارد.

تکنولوژی آلمانی در بازار های ایران

همانطور که شاید بدانید برند ایکس دریم یکی از برند هایی است که در بازار ایران محبوبیت زیادی دارد. اگر دوست دارید از این کاندوم با تکنولوژی آلمانی را امتحان کنید کاندوم ایکس دریم بهترین انتخاب شما خواهد بود.

این برند دارای مجوز از وزارت بهداشت و درمان است و در ایران به فروش می رسد.