دسته‌بندی نشده

قرص جلوگیری از بارداری

یکی از راه های جلوگیری از بارداری استفاده از قرص های جلوگیری از بارداری است. اما دوست دارید درباره قرص های جلوگیری از بارداری بیشتر بدانید ؟ با ما همراه باشید با برسی کامل قرص های جلوگیری از بارداری

خیلی از افراد هستند که تمایلی به استفاده از کاندوم ندارند و تمایل به استفاده از قرص های جلوگیری از بارداری دارند با ما همراه باشید.

هر چند پیشنهاد ما برای جلوگیری از بارداری اگر به لاتکس حساسیت ندارید خرید کاندوم است اما اگر حساسیت به کاندوم دارید یکی از راه های جایگزین انتخاب قرص های جلوگیری از بارداری است.

قرص های بارداری چند درصد جلوی بارداری را می گیرند؟

یکی از سوالاتی که پیش می آید این است که قرص های جلوگیری از بارداری چند درصد جلوی بارداری را می گیرند. با توجه به تحقیقات به عمل امده اگر شما قرص ها را درست و دقیق مصرف کنید 99 درصد از بارداری جلوگیری می شود اما برای این که برسی بیشتر حتما با یک متخصص مشورت کنید.

قرص جلوگیری از بارداری باعث چاقی می شود؟

یکی از سوالاتی که همراه خانم ها درگیری هستند چاق شدن است خانم ها تمایلی به چاق شدن ندارن و یکی از سوالات متداول این است که ایا قرص های جلوگیری از بارداری باعث چاقی می شود؟ قرص های ضد بارداری با توجه به دارا بودن استروژن کمک به افزایش ذخیره چربی می کند و در نتیجه به بزرگ شدن سینه ها و باسن می انجامد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *